Modernizacja i Przebudowa Sprzętu

NIE KUPUJ NOWEGO KOMPUTERA SZKODA TWOICH PIENIĘDZY !

Przynieś do nas stary sprzęt, będzie jak nowy !


Od wielu lat zajmujemy się modernizacją komputerów, posiadamy wszystkie potrzebne komponenty, również do komputerów z przed kilku lat.
Chętnie doradzimy najbardziej optymalny wariant aby zachować najkorzystniejszy kompromis pomiędzy wydajnością i kosztem modernizacji.

Świat cyfrowych nowinek i wynalazków nieustannie się rozwija, laptop czy komputer PC kupiony dwa lata temu za stosunkowo duże pieniądze, dziś może okazać się niewystarczająco dobry a jego wartość radykalnie niższa.
Możesz tchnąć w swój sprzęt "drugie życie" - poddaj go modernizacji - na podstawie jego aktualnych możliwości technicznych oraz Twoich oczekiwań, zaproponujemy Ci dogodne opcje rozbudowy

Dzięki współpracy z hurtowniami sprzętu komputerowego, możemy Państwu zaoferować usługi wysokiej jakości po najniższych cenach.
Sprzęt budowany przez naszą firmę charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi i użytkowymi.
W przypadku budowy komputera od podstaw, zapewniamy gwarancje na minimum 12 miesięcy.

W naszej Firmie istnieje również możliwość zakupu poszczególnych elementów komputera w celu jego rozbudowy. W takim przypadku należy skontaktować się z pracownikiem naszego serwisu w celu uzgodnienia szczegółów:
- producenta części,
- specyfikacji technicznej,
- miejsca wykonania rozbudowy itp.

Feature image

Feature image

Feature image

Jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, lub chcecie zadać nam pytanie?
Prosimy się z nami skontaktować.

KONTAKT

ZADAJ PYTANIE

Doradztwo w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania !

Klientom poszukującym fachowej i szybkiej pomocy firma oferuje profesjonalną pomoc w doborze sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.
Proponujemy rozwiązania najbardziej odpowiednie do wykonywanej pracy lub działalności.
Na prośbę Klienta dokonujemy niezbędnych zakupów i załatwiamy wszystkie formalności.

KOMPUTER DLA GRACZA
Jeżeli jesteśmy miłośnikami gier komputerowych to niestety musimy liczyć się z tym, że co jakiś czas będziemy musieli rozbudowywać nasz sprzęt, aby był w stanie dorównać wymaganiom najnowszych pozycji na rynku.
Zanim kupimy sprzęt za naprawdę duże pieniądze warto się najpierw zastanowić.

Graczy najczęściej interesują karty graficzne, które najczęściej trzeba wymieniać w stacjonarnym komputerze. Kupując w miarę dobry procesor najczęściej starczy nam on na parę dobrych lat. Niestety w przypadku kart graficznych sytuacja jest całkowicie odmienna.

Ponadto dla początkującego internauty rozbudowa komputera może stanowić duży problem. Brak znajomości podstawowych zasad sprzętowych może być przeszkodą nie do przeskoczenia – w takim przypadku nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługii modernizacji i rozbudowy sprzętu w konkurencyjnych cenach.

Jeżeli pójdziemy do sklepu komputerowego i poprosimy ekspedienta o radę to najczęściej dostaniemy nieobiektywną odpowiedź, która będzie uzależniona od tego, co dany sklep ma na stanie. Ponadto warto wiedzieć, że ludzie sprzedający sprzęt nie zawsze są dobrze poinformowani. Najgorsze, co może nas spotkać w takim momencie to poradzić się niekompetentnej osoby o radę w sprawie sprzętu. Jeżeli zależy nam an grach komputerowych to musimy kupić określony rodzaj sprzętu.

NIE RYZYKUJ ! SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM KONSULTANTEM


2011 BP-ProSerwis all Rights Reserved / Designed by JTArtSite